Prekių nėra
Padidinti 190527 3
| Neto svoris | 0.04 kg |
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 80-18.000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 91 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.073 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Koss KPH7 on ear headphones are a lightweight design that delivers the full power of the Sound of Koss. Delivering incredible sound performance, it is ideal for listeners seeking ultra-light headphones. The KPH7 on ear headphone is equipped with dynamic e |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KPH7w |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |