Prekių nėra
Padidinti DK-1512-030 3
| Neto svoris | 0.061 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.066 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0006375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 405.00 mm |
| Gross width master carton | 330.00 mm |
| Gross height master carton | 300.00 mm |
| Net weight master carton | 10.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.00 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |