Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.045 kg |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | Male/Male |
| Tipas | CAT 5e |
| Bruto svoris | 0.05 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kitos savybės | UTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UTP |
| Gamintojo prekės serija | Patch cable |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00042 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 405.00 mm |
| Gross width master carton | 305.00 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Net weight master carton | 8.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.00 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |