Prekių nėra
Padidinti 192360 3
| Neto svoris | 0.02 kg |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 18-20.000 Hz |
| Varža | 16 Ω |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 110 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.039 kg |
| Gaminio spalva | Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KEB9iB |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | In-ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Plastikas (be PET) | 9 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.019 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 50.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 20.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 150.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 10 g |
| Integruota baterija | No |