Prekių nėra
| Net weight | 4.00 kg |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 217.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Producer | Epson |