Prekių nėra
Padidinti MUF-64DA/APC 3
| Neto svoris | 0.03 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.04 kg |
| Plastikas (be PET) | 2.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.01 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 33.70 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 15.90 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 6.40 mm |
| Popierius/Kartonas | 8.00 g |
| Integruota baterija | No |