Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.01 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 |
| Bruto svoris | 0.02 kg |
| Palette Qty | 43200 dalių |
| Plastikas (be PET) | 2.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.01 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 100.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 100.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 2.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 8.00 g |
| Integruota baterija | No |