Prekių nėra
SP128GBUF3B02V1K 3
| Medžiaga | Plastic |
| Plotis | 0.81 cm |
| Ilgis | 18 mm |
| Aukštis | 6.6 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.008 kg |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Blaze B02 |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.1 Flash Drive |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1/USB 3.1 Gen 1/USB 3.0/USB 2.0 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000053125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 16264 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 12.30 mm |
| Producer | Silicon Power |