Prekių nėra
Padidinti RP-PN8 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.19 kg |
| Gross weight | 2.43 kg |
| Kitos savybės | Supports up to 16MP Heat Mapping Technology Smart Event Detection AI Video Search |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RP-PN8 |
| Gamintojo prekės serija | 12-Channel PoE NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Talpumas | Expandable Storage up to 32TB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.010881 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 42 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Producer | Reolink |