Prekių nėra
Padidinti 5415N7120003 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Producer | Mio |