Prekių nėra
Padidinti AR250 NV 3
| Ekrano įstrižainė | 2 col. |
| Maksimali Raiška | 1920х1080 pikseliai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.142 kg |
| Gross weight | 0.262 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Apsaugos funkcijos | Overwrite protection |
| Kitos savybės | Car windscreen holder Car charger Auto-Start G-sensor Parking mode |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AR250 NV |
| Gamintojo prekės serija | Car Video Recorder |
| USB prievadas | Micro-USB |
| Judesio aptikimo technologija | Taip |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00123165 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 2.62 kg |
| Tare weight master carton | 0.287 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 1020 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 126 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Audio įrašymas | Taip |
| GPS gaviklis | No |
| Producer | Navitel |