Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.87 kg |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 495.00 g |
| Plastic (No PET) | 124.00 g |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Producer | Asus |