Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.66 kg |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 371.00 g |
| Plastic (No PET) | 93.00 g |
| Palette Qty | 162 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 364.00 mm |
| Gross height (mm) | 219.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Producer | Asus |