Prekių nėra
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.13 kg |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.76 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 608.00 g |
| Plastic (No PET) | 152.00 g |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 421.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Producer | Asus |