Prekių nėra
Padidinti 4X61Q73040 3
| Grafikos procesorius | RTX A400 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.301 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4X61Q73040 |
| Gamintojo prekės serija | Graphics Card |
| Sąsajos tipas | PCIe 4.0 x 8 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 321 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Producer | Lenovo |