Prekių nėra
Padidinti BHR8303GL 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | F/1.6 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.428 kg |
| Gross weight | 0.528 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BHR8303GL |
| Gamintojo prekės serija | Mi Home Security Camera |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0012632445 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 909 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 168.5 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 73.5 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Xiaomi |