Prekių nėra
Padidinti BHR8352GL 3
| Galingumas | 5 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.33 kg |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BW Series |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Camera Solar Panel |
| Darbo temperatūra (T-T) | -20°C~55°C °C |
| Pastoviosios srovės išvesties įtampa | 6.8V |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Xiaomi |