Prekių nėra
Padidinti CSH9C5MP5MP 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 7.30 kg |
| Gross weight | 7.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | EZVIZ |