Prekių nėra
Padidinti BHR8755EU 3
| Spalva | White |
| Garso sistema | Two-way Real-time Voice Calls |
| Raiška | 2560 x 1440 |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | 5P Optical lenses/ F1.6 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.327 kg |
| Gross weight | 0.427 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Infrared night vision Full colour night vision Real-time crying baby detection Pet detection Virtual fence Dual camera AI detection Linked dual cameras |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C500 Dual EU |
| Gamintojo prekės serija | Smart Security Camera |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 256 GB |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz/5GHz |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Priedai pridėti | Mounting bracket User manual Mounting template sticker Power adapter Power cable Wall mounting accessories pack Warranty card |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Suderinamos operacinės sistemos | Android 8.0 or iOS 12.0 and above |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001331516 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2077 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.5 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kameros tipas | Indoor |
| Producer | Xiaomi |
| Neperpučiamas | No |
| Triukšmo aptikimas | Taip |