Prekių nėra
Padidinti Tapo D235 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Objektyvo tipas | 1.18mm/F1.8 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.67 kg |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo D235 |
| Gamintojo prekės serija | Video Doorbell Camera |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Megapikseliai | 5 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 552 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 189.50 mm |
| Gross height (mm) | 106.50 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | TP-LINK |