Prekių nėra
Padidinti KIP2CD1063G2LIUF28 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.28 kg |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 83 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Producer | Hikvision |