Prekių nėra
Padidinti Tapo C425 KIT 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.48 kg |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 1600 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Producer | TP-LINK |