Prekių nėra
Padidinti NLR-S028 3
| Specialios funkcijos | Takes it to the skies with the Next Level Racing® Flight Simulator Boeing Military Edition, our first flight dedicated cockpit designed specifically for the aviation community in collaboration with The Boeing Company. Branded in Boeing components like the |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 56.50 kg |
| Gross weight | 57.50 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 990 x 1530 x 1220 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Boeing Flight Simulator Military |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 980.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross width (mm) | 520.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |