Prekių nėra
Padidinti 10GBC9901 3
| Suderinamumas | PS5, PS4 or Nintendo Switch |
| Kabelio ilgis | 2.5 m |
| Jungties tipas | 3.5mm female connector 3.5mm male connector plug |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer |
| Gamintojo prekės serija | Chat Link Pro |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 1481 dalių |
| Tare other | 44.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Minimalus užsakymo kiekis | 40 |
| Producer | Elgato |