Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.36 kg |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Palette Qty | 112 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Producer | Thrustmaster |