Prekių nėra
Padidinti NLR-S031 3
| Specialios funkcijos | Introducing the Next Level Racing® GTLite Pro, a fantastic foldable racing cockpit ideal for sim racers with limited space. Not only is it designed for comfort, but it also provides a genuine racing experience without being overly expensive. Additionally, |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 19.00 kg |
| Gross weight | 20.00 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 870 x 1700 x 1050 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GT Lite Pro |
| Gamintojo prekės serija | Foldable Cockpit |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.16 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 770.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |