Prekių nėra
MB-MJ256KA/EU 3
| Neto svoris | 0.03 kg |
| Rašymo greitis | 40 MB/s |
| Skaitymo greitis | 100 MB/s |
| Garantija | 120 mėn. |
| Tipas | MicroSD Memory Card |
| Bruto svoris | 0.04 kg |
| Kitos savybės | Designed to operate up to 140000 hours of recording. Record and play back FHD/4K. Critical data. Protected |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MB-MJ256KA/EU |
| Gamintojo prekės serija | PRO Endurance |
| Talpumas | 256 GB |
| Atmintuko klasė | U3, V30, Class 10 |
| Atminties adapteris pridėtas | SD adapter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 4.00 mm |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |