Prekių nėra
CEAG160T.SYM 3
| Neto svoris | 0.017 kg |
| Rašymo greitis | 700 MB/s |
| Skaitymo greitis | 800 MB/s |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | CF-express |
| Bruto svoris | 0.052 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CF-express Type A Memory Card |
| Gamintojo prekės serija | CEA-G series |
| Talpumas | 160 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 10473 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.035 kg |