Prekių nėra
AUSDX64GUI3V30SA2-RA1 3
| Rašymo greitis | 80 MB/s |
| Skaitymo greitis | 100 MB/s |
| Tipas | MicroSDXC |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Premier Pro UHS-I U3 V30S |
| Talpumas | 64 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Atminties adapteris pridėtas | Adapter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Palette Qty | 15638 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |