Prekių nėra
ASDX64GUICL10-R 3
| Gylis | 2.4 cm |
| Atminties talpa | Premier ml |
| Svoris | 2 g |
| Plotis | 3.2 cm |
| Aukštis | 2.1 cm |
| Atminties kortelės tipas | Secure Digital Exten |
| Kiekis pakuotėje | 1 |
| Rašymo greitis | 10 MB/s |
| Skaitymo greitis | 50 MB/s |
| Tipas | SD |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gaminio spalva | Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Premier |
| Vidinės atminties tipas | UHS |
| Talpumas | 64 GB |
| Sertifikatas | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Atminties įtampa | 2.7,3.3,3.6 V |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Atminties adapteris pridėtas | No |
| Volume (m3) | 0.000001536 m³ |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 50000 dalių |
| Gross depth (mm) | 32 mm |
| Gross height (mm) | 2 mm |
| Gross width (mm) | 24 mm |