Prekių nėra
SDCE/256GB 3
| Tipas | MicroSDXC |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Endurance 95R |
| Talpumas | 256 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 4.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Kingston |