Prekių nėra
SDG4/512GB 3
| Tipas | SD |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas Go! Plus |
| Talpumas | 512 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Kingston |