Prekių nėra
MB-MK512T/WW 3
| Tipas | microSD |
| Warranty | 120 mėn. |
| Net weight | 0.003 kg |
| Gross weight | 0.013 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P9 Express |
| Talpumas | 512 GB |
| Atmintuko klasė | U3, V30, A1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 1728 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Samsung |