Prekių nėra
MB-MJ128KA/EU 3
| Rašymo greitis | 40 MB/s |
| Skaitymo greitis | 100 MB/s |
| Tipas | MicroSD Memory Card |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.013 kg |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Kitos savybės | Designed to operate up to 140000 hours of recording. Record and play back FHD/4K. Critical data. Protected |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MB-MJ128KA/EU |
| Gamintojo prekės serija | PRO Endurance |
| Talpumas | 128 GB |
| Atmintuko klasė | U3, V30, Class 10 |
| Atminties adapteris pridėtas | SD adapter |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.000047895 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 165 mm |
| Gross width master carton | 50 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Net weight master carton | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.009 kg |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 18210 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Producer | Samsung |