Prekių nėra
MB-MB128T/WW 3
| Skaitymo greitis | 170 MB/s |
| Tipas | MicroSDXC |
| Warranty | 120 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T7 |
| Gamintojo prekės serija | microSD Card |
| Talpumas | 128 GB |
| Atmintuko klasė | U3, V30, A2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Samsung |