Prekių nėra
506831 3
| Neto svoris | 0.74 kg |
| Svoris | 250 g |
| Dažnių diapazonas | 12 - 38500 Hz |
| Varža | 50 Ω |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | 3.5mm |
| Bruto svoris | 0.99 kg |
| Gaminio spalva | Ivory |
| Kitos savybės | Sound pressure level 106dBSPL |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HD 599 |
| Gamintojo prekės serija | Wired Over-Ear Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Įmontuotas mikrofonas | No |
| Priedai pridėti | 1 x 3 m cable/6.3 mm 1 x 1.2 m cable/3.5 mm 1 x 6.3 mm to 3.5 mm adaptor |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Įrenginio jungtis | Wired |
| USB krovimo prievadas | No |
| Tare other | 5.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 45.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.01 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.25 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 205.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 99.50 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 260.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 200.00 g |
| Integruota baterija | No |
| TI svoris (kg) | 0.005 kg |