Prekių nėra
737704 3
| Neto svoris | 0.516 kg |
| Dažnių diapazonas | 5–40000 Hz |
| Varža | 48 Ω |
| Kiekis pakuotėje | 10 dalių |
| Kabelio ilgis | 1.8 m / 3 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Bruto svoris | 0.89 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Wide range of applications on all devices thanks to STELLAR.45 driver with an impedance of 48 ohms Superb wearing comfort with outstanding passive isolation Hard-wearing, durable and robust workmanship |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT 700 PRO X |
| Gamintojo prekės serija | Studio headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Įmontuotas mikrofonas | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Svoris (be laido) | 350 g |
| Belaidės | No |
| Gross depth master carton | 605 mm |
| Gross width master carton | 455 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 8.9 kg |
| Tare weight master carton | 1.17 kg |
| Plastikas (be PET) | 74.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.005934 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.37 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 120 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 215 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 230 mm |
| Popierius/Kartonas | 300.00 g |
| Integruota baterija | No |