Prekių nėra
M-215BTP 3
| Neto svoris | 0.117 kg |
| Spalva | Pink |
| Kiekis pakuotėje | 10 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 85 dB |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Tipas | Headphones |
| Bruto svoris | 0.256 kg |
| Kitos savybės | Music playback time: 13 hours at medium volume Content sharing function between two headphones Built-in rechargeable battery (150mAH) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-215BTP |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth Stereo Kids Headphones |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| USB krovimo prievadas | Taip |
| Belaidės | Taip |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 2.56 kg |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
| PET | 32.00 g |
| Palette Qty | 320.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tvarkyklės dydis | 40 mm |
| Plastikas (be PET) | 28 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.002184 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.14 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 160 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 70 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Popierius/Kartonas | 111 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 0.02 kg |