Prekių nėra
MHS-03-WTRD 3
| Spalva | White with Red Ring |
| Varža | 32 Ω |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Microphone Sensitivity | -58 dB |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.135 kg |
| Gross weight | 0.283 kg |
| Kitos savybės | Stereo headset with rotating microphone boom Practical in-line volume control Large comfortable ear cushions Comfortable, adjustable headband |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MHS 03 WTRD |
| Gamintojo prekės serija | Stereo headset |
| Platforma | PC |
| Dėvėjimo būdas | Headset |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Įrenginio jungtis | Wired |
| Mikrofono dažnis | 30 - 16000 Hz |
| Packing quantity | 12 dalių |
| Volume (m3) | 0.002926 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 3.396 kg |
| Tare weight master carton | 0.736 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Combined (other) | 206.0000 g |
| Palette Qty | 468 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 77 mm |