Prekių nėra
520-BBGM 3
| Spalva | Black |
| Mikrofono jautrumas | -45 dB |
| Jungties tipas | Wireless |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.45 kg |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WL5024 |
| Gamintojo prekės serija | Pro On-Ear Headset |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 313 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| ANC | Taip |
| Producer | Dell |