Prekių nėra
718173 3
| Spalva | Black |
| Varža | 80 Ω |
| Jungties tipas | Wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Kitos savybės | Headphone Frequency Response: 5 - 35.000 Hz Nominal Sound Pressure Level 96 dB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT 990 PRO |
| Gamintojo prekės serija | Studio headphones |
| Įmontuotas mikrofonas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 150 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Producer | Beyerdynamic |