Prekių nėra
1000640 3
| Spalva | Black |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Tipas | In-ear |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT 70 IE |
| Gamintojo prekės serija | Mixing and Critical Listening Earphones with Detachable Connection Cable |
| „Bluetooth“ | No |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00068448 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Palette Qty | 1073 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 124 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Producer | Beyerdynamic |