Prekių nėra
520-BBHC 3
| Spalva | Black |
| Jungties tipas | Wireless |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WL7024 |
| Gamintojo prekės serija | Premier Headset |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| USB prievadas | USB-C, USB-A |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 313 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| ANC | Taip |
| Producer | Dell |