Prekių nėra
RZ04-05220300-R3M1 3
| Spalva | Phantom Green Edition |
| Varža | 32 Ω |
| Mikrofono jautrumas | -42 ± 3 dB |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.65 kg |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Barracuda X Chroma |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Headset |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 568 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Razer |