Prekių nėra
520-BBNM 3
| Spalva | Black |
| Mikrofono jautrumas | -35 ± 1 dB |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.065 kg |
| Gross weight | 0.204 kg |
| Kitos savybės | Hearing Protection Adaptive Active Noise Cancellation Wireless Charging USB Charging Bluetooth Pairing |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro Plus Earbuds - EB525 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| USB prievadas | USB Type-C |
| Disko dydis | 11.6 mm |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Palette Qty | 4902 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 23.52 mm |
| Gross height (mm) | 32.22 mm |
| Gross width (mm) | 24.58 mm |
| ANC | Taip |
| Producer | Dell |