Prekių nėra
1000934SO 3
| Spalva | Black |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Saleout | DEMO |
| Kitos savybės | Battery runtime up to 10 hours via the earphones, additional 28 hours with the charging case, incl. quick-charging function Range: 15 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AMIRON 300 |
| Gamintojo prekės serija | true wireless earphones |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Palette Qty | 1073.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| ANC | Taip |
| Producer | Beyerdynamic |