Prekių nėra
RZ04-04860500-R3M1 3
| Specialios funkcijos | Battery life: Up to 40-hour Battery Life with Type C Charging |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 20-20k Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.35 kg |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Kraken Kitty V2 BT |
| Gamintojo prekės serija | Headset |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00353241 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 89 mm |
| Gross width (mm) | 189 mm |
| Producer | Razer |