Prekių nėra
55038662 3
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 10-48k Hz |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gaminio spalva | Sand |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FreeBuds Pro 5 |
| „Bluetooth“ versija | 6 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 38 h |
| Dėvėjimo būdas | In-ear |
| USB krovimo prievadas | Taip |
| USB kabelis | USB-C |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1152 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Huawei |