Prekių nėra
| Spalva | Black |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Kitos savybės | Frequency range: 20Hz-20kHz IP54 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FreeClip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Triukšmo mažinimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 288 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Huawei |