Prekių nėra
A3040G21 3
| Specialios funkcijos | 3-stage Noise Cancelling System Adjustable Ambient Sound LDAC codecs brings detail-rich sound Battery Life: 50 Hours with ANC and 65 Hours without |
| Mikrofonas | Taip |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Space Q45 |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| „Bluetooth“ versija | V5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Įrenginio jungtis | Bluetooth/ AUX Cable |
| USB krovimo prievadas | Taip |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Adaptive ANC |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 520.80 g |
| Plastic (No PET) | 130.20 g |
| Palette Qty | 569 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 228.00 mm |
| Gross height (mm) | 74.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Producer | Anker Soundcore |